środa, 1 listopada 2017

Poznajemy się na nowo.


Zacznę od tego, że większość z Was zna mnie z bloga: http://swiatpelenlumpeksow.pinger.pl/. Bloga prowadziłam parę lat, jednak nie potrafię się już w nim odnaleźć. Wszyscy będą mnie kojarzyć z Młodą Lumpeksiarą, jednak teraz postanowiłam działać pod innym pseudonimem, na innym portalu. Poprzedni nie spełnia już moich oczekiwań zwłaszcza pod względem informatycznym. Jednak każdy może poprzedniego bloga przejrzeć ponieważ jest to wspaniała pamiątka dla mnie i będzie cały czas dostępny.
Blogowania bardzo mi brakowało przez ostatnie lata, ale brak czasu nie pozwalał na jego prowadzenie. Sami wiedziecie jak to jest czasami w życiu, jak przychodzi taki czas kiedy czas na ustatkowanie i inne rzeczy przechodzą na dalszy plan. Taki okres już w moim życiu przeszedł. Dokładnie 4 lata temu przeprowadziłam się do Zamościa, gdzie znalazłam pracę. Przez te lata bardzo dużo się wydarzyło. Wyszłam za mąż, z mężem kupiliśmy mieszkanie, później remont, kupno samochodów i  czas leciał, zmiana pracy.  W  końcu wszystko się układa, mam czas dla męża, częściej popołudniu jestem w domu i mam czas wrócić do blogowania, ponieważ wszystko zaczyna Nam się układać.
Brakuje mi kontaktu z Wami. Bardzo jest mi miło gdy piszecie do mnie wiadomości. Dawno chciałam wrócić, próbowałam, jednak wszystkie próby powrotu kończyły się porażką. Teraz powoli mogę Wam poopowiadać co działo się u mnie przez ostatnie 4 lata. Sama nie mogę uwierzyć w to ile wydarzyło się w ciągu tych 4 lat. Moje życie bardzo się odmieniło. Cały mój wolny czas wypełnił mąż.
Walczę z Facebookiem nad zmianą nazwy Fanpage ponieważ chcę z Wami być na bieżąco, a z racji, tego że chcę zmienić zupełnie nazwę jest to troszkę trudne. Mam nadzieje, że to się jednak uda.
Jeszcze muszę się tutaj rozejrzeć i ogarnąć :)

Myślę, że uda mi się podnieść i wrócić do Was :) Śledząc Wasze blogi i IG widzę, że i u Was dużo się dzieje :) dużo pozytywnego! Co mnie bardzo cieszy!

Kochani nadal będzie to blog o życiu, zakupach, problemach, szczęściu :) - lifestylowy pozostaje :) 

4 komentarze:

  1. Witaj, bardzo się cieszę że wróciłaś. Nie sądziłam że to tyle lat minęło... Ja także założyłam nowego bloga. Pamiętam jak poznalysmy się na pingerze a później w realu ;) jeszcze raz powodzonka buziaczki!! :*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Właśnie Kochana minęło... nie wiadomo kiedy :) Właśnie gdzieś mi przeleciała informacja o blogu, pędzę do Ciebie :) Całuję :*

      Usuń

AdeZ

Miałam okazję przetestować nowość od Coca Cola, która wprowadziła na rynek napoje produkowane na bazie roślin - AdeZ.      Ad...